* 1 *

To być może najistotniejsza w tym roku wiadomość, jaką chciałbym Państwu przekazać.
Projekt ITU Centres of Excellence ponownie zagościł w progach naszego Instytutu.


Co z tego wynika? A no to, że za naszym pośrednictwem, uczestnicząc w warsztatach, które w listopadzie tego roku zorganizujemy, będziecie mieli Państwo możliwość otrzymania certyfikatu sygnowanego przez ITU – najstarszą i jedną z najbardziej poważanych instytucji w naszej branży na świecie.


Dla nas to duma, a dla Państwa korzyść. Korzyść nie tylko z racji możliwości otrzymania certyfikatu sygnowanego przez tak poważną instytucję, ale również z racji na merytoryczną wiedzę pozyskaną w trakcie Warsztatów, czego certyfikat będzie jedynie (i aż) potwierdzeniem.

W tym roku zapraszamy Państwa do udziału w dwóch dwudniowych Warsztatach zatytułowanych:

Informuję o tych wydarzeniach już teraz, byście mieli Państwo możliwość zarezerwowania sobie terminów wcześniej. Oczywiście można też już zgłaszać chęć swojego uczestnictwa.

Gorąco polecam zainteresowanie się tymi wydarzeniami.

* 2 *

W najbliższą środę odbędzie się otwarte seminarium pt. Systemy transmisji światłowodowej o wysokich przepływnościach i uproszczonej budowie. Zapraszamy do udziału!

* 3 *

Jest już dostępna prezentacja z seminarium prof. Wierzbickiego pt. Techniki informacyjne a rynek i demokracja. Prezentację można pobrać na tej stronie »

Z serdecznymi pozdrowieniami!

Sylwester Laskowski
Ośrodek Szkolenia IŁ-PIB