Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Negocjacje dla menedżerów. Jak zwyciężać bez konfliktów? (szkolenie e-learningowe)

13 lutego - 20 lutego

570PLN+VAT

Słyszałeś zapewne, że “Negocjacje to najszybszy sposób zarabiania pieniędzy”. Jedno pytanie, pięć sekund ciszy i przysłowiowa “stówka” w kieszeni. Stówka w pięć sekund! W przeliczeniu na minutę daje to 1200 zł, na godzinę 72 000 zł, a na dzień – 576 000 zł. Niezła dniówka, prawda?

Słyszałeś też zapewne, że “Negocjacje to najszybszy sposób utraty zaufania”. Jeden trik, stówka w kieszeni i… owoc Twoich długoletnich zmagań nad budową swojej wiarygodności pryska niczym bańka mydlana. Po prostu, zorientowali się, że chcesz ich przechytrzyć i że nie grasz fair.

Jeśli chce się mieć miękkie serce, trzeba mieć twardą… A może odwrotnie?

Czy w negocjacjach istnieje alternatywa pomiędzy byciem skutecznym łajdakiem, a nieskutecznym frajerem?

Może dlatego tak wielu ludzi nie lubi negocjować, bo tej alternatywy nie widzi?

Jesteś menedżerem, więc oczekuje się od Ciebie wyników. Sam chcesz te wyniki osiągać. Stawiasz swym klientom lub dostawcom te magiczne pytania, czekasz owe pięć sekund i wiesz, że gra idzie o dużo większą stawkę. Nie o stówce tu mowa. Cena za Twą reputację staje się coraz bardziej kusząca. I tym mocniej pali Cię ciekawość w czym tkwi sekret owej “alternatywy”.

Zarządzasz ludźmi, którzy nie zawsze chcą tego, co Ty. Wydajesz polecenia, ale widzisz, że nie zawsze chcą słuchać, albo z lękiem lub skrywanym żalem literalnie lecz bez serca spełniają Twe rozkazy. Próbujesz wprowadzić zmiany w organizacji Twojego zespołu, a spostrzegasz, że w wyniku napięć i tarć wali się cała struktura.

Z szefem działu sprzedaży nie rozmawiasz od dawna. Ok. Przepraszam, to Ty jesteś szefem tego działu i to z Tobą inni już nie chcą rozmawiać.

Chętnie przekonałbyś swojego szefa, do fajnego projektu, ale on jak zwykle nic nie rozumie. Jest uparty jak osioł, a może i bardziej. Uparty jak Twoja żona, z którą chcesz się rozwieść…

No dobra. Trochę przesadziłem. Przejaskrawiłem i wyolbrzymiłem problem. Nie jest wcale tak tragicznie, nawet nie jest źle. I znasz alternatywę i radzisz sobie z jej użyciem.

Wiesz jednak, że można więcej, lepiej, szybciej, prościej i bardziej skutecznie. Potrzebujesz jedynie przypomnienia, utrwalenia, albo odpowiedzi na jedno czy dwa pytania, bo wiesz, że ono mogą radykalnie pchnąć do przodu sprawy, którymi jako menedżer zarządzasz.

Jeśli tak jest – a wiem, że tak jest, skoro nadal to czytasz – to zapraszam Cię do udziału w szkoleniu “Negocjacje dla menedżerów! Jak zwyciężać bez konfliktów?”


Zobacz program szkolenia i zasady uczestnictwa »


Miejsce wydarzenia

Kurs e-learningowy
Kurs e-learningowy, + Google Map
Telefon:
+48 22 51 28 230
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia