Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Zarządzanie zespołem dla kierowników (szkolenie e-learningowe)

13 lutego - 20 lutego

1170PLN + VAT

Uczestnicy: W oczywisty sposób szkolenie adresowane jest do osób na stanowiskach kierowniczych. W szczególności jednak do osób nie posiadających formalnego wykształcenia menedżerskiego. Większość z nas, menedżerów, staje bowiem przed koniecznością zmierzenia się z wyzwaniem zarządzania zespołem w dużej mierze dzięki wynikom, jakie osiągnęliśmy w pracy indywidualnej, a nasi zwierzchnicy dostrzegli w nas raczej potencjał do bycia dobrym menedżerem, niż faktyczne umiejętności, kompetencje czy tym bardziej dokonania w tym zakresie.

Takie osoby nie miały okazji się nimi wykazać, bo nie mają doświadczenia w byciu menedżerem. To szkolenie może więc być dla nich dobrą lekcją wstępną pokazującą nie tylko na czym powinni się skupić, czego powinni się uczyć, ale też i konkretnie – co i jak mają robić, i z jakich narzędzi mogą korzystać.

Szkolenie adresowane jest również do właścicieli małych i średnich firm, którym aktualny rozmiar organizacji, którą zbudowali zaczął sprawiać do tego stopnia kłopoty, że zaczęli nadmiernie skupiać swoją uwagę nad wewnętrznymi problemami firmy, uniemożliwiając tym samym skupienie nad tym, czego tak naprawdę potrzebują jego klienci dzisiaj i czego będą potrzebowali w niedalekiej przyszłości.

Szkolenie adresowane jest również do menedżerów – zarówno instytucji komercyjnych jak i niekomercyjnych, którzy potrzebują nabrać dystansu do swojej aktualnej pracy i spojrzeć na nią i swoją organizację z boku, by raz jeszcze przemyśleć cel jej istnienia, kierunek, w którym powinni ją skierować i wewnętrzne zasady jakie w niej obowiązują.

Szkolenie adresowane jest wreszcie do tych wszystkich menedżerów z doświadczeniem, którzy pragną odświeżyć, pogłębić, poszerzyć i uporządkować swoją wiedzę i umiejętności w zakresie obszarów kompetencji menedżerskich oraz konkretnych metod i technik użytecznych w codziennej pracy menedżera.


Zobacz program szkolenia i zasady uczestnictwa »


Szczegóły

Początek:
13 lutego
Koniec:
20 lutego
Koszt:
1170PLN + VAT
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Organizator

Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności
Telefon:
(+48) 22 51 28 230
Adres e-mail:
edukacja@itl.waw.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Kurs e-learningowy
Kurs e-learningowy, + Google Map
Telefon:
+48 22 51 28 230
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia